گزارش مرگ سری دیوی

نگارش: 3h DVD 2018/03/03 0 Comment(s) اخبار بالیوود,

سری دیوی درگذشت

گزارش مرگ سری دیوی, بزرگ بانوی سینمای هند

خبر درگذشت سری دیوی بازیگر محبوب و پرطرفدار سینمای هند و بازیگر سرشناس ملکه مارها در 5 اسفند 96 در رسانه های خبری منتشر شد و علت آن سکته قلبی اعلام شد اما روز بعد از آن (6 اسفند) و بعد از انجام کالبدشکافی علت واقعی مرگ او مشخص شد.

سری دیوی بر اثر غرق شدن در وان درگذشت

سری دیوی کاپور سوپراستار 54 ساله بالیوودی که پیش تر اعلام شده بود بر اثر حمله قبلی درگذشته بر اساس اعلام پزشکی قانونی بر اثر از دست دادن هوشیاری در وان حمام هتل محل اقامتش و غرق شدن از دنیا رفته است.

رسانه های دوبی اعلام کردند کالبدشکافی این بازیگر پایان یافته و دلیل اعلام شده برای مرگ او قطعی است. «سری دیوی» برای شرکت در یک مراسم عروسی به دوبی سفر کرده بود.

 

خانواده سری دیوی

سری دیوی به همراه خانواده


پیکر سری دیوی روز گذشته به هند منتقل شد. بسیاری از علاقه مندان به این بازیگر قدیمی سینمای بالیوود اطراف خانه او در بمبئی تجمع کرده اند تا پیش از مراسم سوزاندن با او وداع کنند.

شری آما یانگر آیاپان (سری دیوی) در 13 آگوست 1963 در هند به دنیا آمد. پدرش وکیل بود و یک خواهر و دو برادر داشت

او در سال 1996 با بنی کاپور, تولید کننده فیلم و برادر بزرگتر آنیل کاپور و سانجی کاپور ا زدواج کرد. حاصل این ازدواج دو دختر به نام های جانوی و خوشی بود.

سری دیوی اولین ستاره زن سینمای هند بود و 5 بار جایزه فیلم فیر Filmfare را از آن خود کرد. او پردرآمدترین بازیگر سینمای هند در دهه های هشتاد و نود میلادی بود و به عنوان محبوب ترین بازیگر عصر خود شناخته می شد.


تعدادی از تصاویر منتشر شده از مراسم تشیع جنازه سری دیوی

 

تشیع جنازه سری دیوی

 

تشیع جنازه سری دیوی

 

تشیع جنازه سری دیوی

پایان خبر 10 اسفندماه 1396


 

کانال تلگرام بانک فیلم

پشتیبانی بانک فیلم, خردادماه 96