گرانترین بازیگران بالیوود

نگارش: 3h DVD 2017/06/11 0 Comment(s) اخبار بالیوود,

آیا علاقه دارید از دستمزد های نجومی ستارگان بالیوود با خبر شوید ؟
 


 

max-pay-to-bolly-stars

شاهرخ خان یکی از مشهور ترین بازیگران سینمای هند است که برای هر فیلم خود حدود 45 تا 50 کرور دریافت میکند . وی یکی از موفق ترین بازیگران هندوستان است که به گزارش مجله فور بست یکی از پر در آمد ترین بازیگران بالیوود میباشد

max-pay-to-bolly-stars

سلمان خان نیز یکی دیگر از بازیگران مشهور بالیوود است که برای هر فیلم حدود 40 تا 50 کرور دریافت میکند . وی به عنوان رقیب شاهرخ خان به حساب می آید که آشتی او با شاهرخ خان در جشنواره " film fare awards 2017 " از داغ ترین اخبار مجله ها می باشد

max-pay-to-bolly-stars

امیر خان یکی از سه خان هندوستان به شمار میرود که برای هر فیلم خود حدود 40 تا 45 کرور دریافت میکند . وی در انتخاب فیلم های خود بسیار حساس است ، آخرین فیلمی که از او در سال 2017 اکران شده است فیلم " دنگال " است که بسیار مورد توجه قرار گرفت .

max-pay-to-bolly-stars

آجی دیوگان یکی از ستارگان سینمای هندوستان است که برای هر فیلم خود حدود 35 تا 40 کرور میگیرد . وی فیلم " شیوای " را کارگردانی کرده است که به عنوان بهترین فیلم از دیدگاه تماشا گران جایزه دریافت کرد .

max-pay-to-bolly-stars

آکشی کمار یکی از پر کار ترین بازیگران هند است که برای هر فیلم خود حدود 35 تا 40 کرور میگیرد . وی در هر سال بیش از 10 فیلم بازی میکند و آخرین فیلم وی ، فیلم " نام شبانا " میباشد .

max-pay-to-bolly-stars

رانبیر کاپور یکی از تازه کاران عرصه سینمای هندوستان است که برای هر فیلم خود حدود 20 تا 25 کرور دریافت میکند . سال 2015 یکی از بدترین سال ها برای وی بوده است زیرا هر دو فیلم " روی " و " بمبئی  ولوت " با شکست مواجه شد .

max-pay-to-bolly-stars

آمیتاب باچان که یکی از بازیگران قدیمی بالیوود است وی برای هر فیلم خود حدود 20 کرور دریافت میکند . آخرین فیلم وی ، فیلم " سرکار 3 " میباشد .

max-pay-to-bolly-stars

رانویر سینگ یکی از تازه واردان سینمای هند است که برای هر فیلم خود حدود 10 کرور دریافت میکند . وی با بازی در فیلم " باجیرو مستانی " بسیار مورد توجه قرار گرفت .

max-pay-to-bolly-stars

دپیکا پاداکون یکی از گران ترین بازیگران زن بالیوود است او برای هر فیلم حدود 8 کرور دریافت میکند . او با بازی در فیلم " باجیرو مستانی " بسیار مورد تحسین قرار گرفت .

max-pay-to-bolly-stars

کارینا کاپور نیز یکی از پرکار ترین بازیگران زن در گذشته بوده او برای هر فیلم خود حدود 8 کرور دریافت میکند . او در سال 2015 فقط فیلم " باجرنگی بایجان " را بازی کرد .

max-pay-to-bolly-stars

پریانکا چوپرا یکی از بازیگران خوش چهره ی سینمای هندوستان است که برای هر فیلم خود حدود 7 کرور دریافت میکند . او اکنون مشغول بازی در فیلم " quantico " میباشد .

max-pay-to-bolly-stars

آنوشکا شرما یکی از تازه واردان سینمای هند است که برای هر فیلم خود حدود 6 تا 7 کرور دریافت میکند . وی در سال 2015 کمپانی خود را تاسیس کرد و فیلم " NH10 " را بازی کرد که خود تهیه کننده اش نیز بود .

max-pay-to-bolly-stars

آیشواریا رای که یکی از زیبا ترین بازیگران سینمای هند است که برای هر فیلم خود حدود 5 تا 7 کرور دریافت میکند . آ خرین فیلم وی ، فیلم " آی دل های مشکل " میباشد .

max-pay-to-bolly-stars

وارون داوان که یکی از تازه کاران سینمای هند است که برای هر فیلم حدود 3 کرور دریافت میکند . نخستین فیلم پر فروش وی فیلم " بدلاپور " میباشد.


پشتیبانی بانک فیلم  20-3-96